DOMKI DWUPOKOJOWE DLA 5-6 OSÓB

Domki dwupokojowe z aneksem kuchennym (A1, A2)

Domki tej wielkości składają się z dwóch pomieszczeń i zajmują powierzchnię około 23 m2. Wejście do domku prowadzi przez taras z meblami ogrodowymi, grillem i suszarką balkonową. W pierwszym pomieszczeniu znajdują się 2 wersalki dwuosobowe rozkładane do spania, natomiast w drugim pokoju 1 wersalka dwuosobowa i 1 tapczan jednoosobowy. Każdy taki domek posiada radio i 32 calowy telewizor, sprzęt plażowy (4 leżaki, 2 koce na plażę, 2 parawany, parasol ogrodowy), stół i krzesła, szafkę nocną i szafę na ubrania.

Wszystkie domki wyposażone są w łazienkę składającą się z prysznica, umywalki, WC i własnego, 60 litrowego elektrycznego ogrzewacza ciepłej wody. Każdy domek tej wielkości posiada aneks kuchenny z jednokomorowym zlewem z ociekaczem, lodówką (bez zamrażalnika), czajnikiem elektrycznym, dwupalnikową kuchnią gazową do gotowania i podstawowymi naczyniami kuchennymi (talerzyki, kubki, sztućce, zestaw garnków i patelnia, ekspres do kawy). Aneks kuchenny daje możliwość samodzielnego przygotowania zarówno śniadań i kolacji jak i prostych dań obiadowych.

Domek dwupokojowy z dużym aneksem kuchennym (A3)

Jest to całkowicie samodzielna, wschodnia (prawa) połowa domu jednorodzinnego. Domek składa się z 2 pomieszczeń i zajmuje powierzchnię 30 m2. Duży, zadaszony taras z zasłonami, meblami ogrodowymi, grillem i suszarką balkonową znajduje się od strony południowej. Z niego wchodzimy do pierwszego, większego pokoju, w którym znajdują się 3 wersalki dwuosobowe, rozkładane do spania. W drugim, mniejszym pokoju umieszczono 1 wersalkę dwuosobową, rozkładaną i pełny aneks kuchenny.

Domek posiada radio i 32 calowy telewizor, sprzęt plażowy (4 leżaki, 2 koce, 2 parawany), stół z krzesłami, 2 taborety, szafki nocne i szafy na ubrania. Standardowo wyposażony jest w łazienkę składającą się z prysznica, umywalki, WC i własnego, 80 litrowego elektrycznego ogrzewacza ciepłej wody. Aneks kuchenny zawiera zlew jednokomorowy z ociekaczem, kuchnię gazową czteropalnikową, lodówkę (bez zamrażalnika), czajnik elektryczny, ekspres do kawy, zestaw garnków do gotowania wraz z patelnią, zestaw talerzy, zestaw sztućców, szklanki i literatki oraz podstawowe przybory kuchenne (tłuczek, deseczka, chochelka, tarka, itp.). Aneks kuchenny daje możliwość samodzielnego przygotowania zarówno śniadań i kolacji jak i obiadu .